2006 Yılında Kazanmış olduğu sektör tecrübesini  2014 yılı itibariyle Neva Solar A.Ş. olarak  sürdürmeye devam eden firmamız, güneş  santralleri, proje, danışmanlık, taahhüt,  mühendislik, enerji sistemleri, güneş panelleri, jel ve lityum akü , solar pompa, inverter ve solar Ekipmanların,  tedarikçisi, led aydınlatma ürünleri ve solar  kent mobilyaları üreticisidir.

Bu ürünlerin yanı sıra proje danışmanlık, enerji  uygulama ve enerji sistemleri montajı taahhüttü  alanlarında sektörde ilk akla gelen isimlerden  birtanesidir. Hali hazırda bitirmiş ve kabulünü  yaptırmış 350 MW güneş santrali kurulum  yapmış, İçanadolu’nun en güçlü  EPC firmalarından birisidir.

Edinilen tecrübeler ile imalat yönünde hedeflerine  2015 yılında ilk adımını atarak Aydınlatma  armatürlerinin kompakt bir yapı haline getirmek  için ARGE çalışmalarına başlamıştır.

Solar panel imalatını bünyesine katarak 2017'nin  son çeyreğinde üretim hattı kurarak solar panel  teknolojisinin Aydınlatma Armatürleri ile kompakt  bir yapıda birleştirmeyi başarmıştır.

Hali hazırda 2000 m2 üretim hattı ile adetli seri  üretim yapabilecek personel ve ekipmana sahiptir.  ‘’Gelecek ışığın’’ ilkesi ile yolunda emin adımlarla  ilerlemektedir.

Kullandığımız Ürünlerin Artıları